Uudised ja teated

Uudised

Rasmus Lind - Pärnumaa aktiivne noor 2020

 

Rasmus Lind - Pärnumaa aktiivne noor 2020

Eidapere Koolil on põhjust rõõmustada, sest meie kooli 9. klassi õpilane Rasmus Lind tunnustati Eesti Noorteühing žürii poolt Pärnumaa piirkonna aktiivse noore tiitliga. 4H juhtkond on märganud Rasmuse pühendumist ja panust 4H tegemistesse. Pole märkamatuks jäänud ka Rasmuse sõbralikkus, positiivne ellusuhtumine ja abivalmidus. Rasmus on olnud paljude ideede looja ja elluviija. Tema algatusel sai Eidapere Kool oma kooliraadio ja kooli ordeni – Eidapere Tiib, mida jagatakse Eesti Vabariigi aastapäeval kooli kõige rohkem aidanud inimestele või koolile au toonud õpilastele. Rasmus osaleb igapäevaselt õpilasesinduses ja 4H noorteaktiivis ning 4H klubi tegemistes, niisamuti arendab oma esinemisjulgust kooli näiteringis ja ka Eesti Näitejuhtide Teatritrupis. Koolis ei möödu ükski üritus, kus Rasmus poleks seal osaline. Ta on osav ka IT valdkonnas ja suudab leida muid tehnilisi lahendusi, kui selleks peaks meil vajadust olema. Vaatamata kõigele sellele on tal hea õppeedukus ja tema peale saab alati kindel olla.

Palju õnne, Rasmus! Sa oled selle tunnustuse auga välja teeninud.

Kontakt

Aadress:

Tallinna mnt. 23c
79003 Eidapere alevik
Kehtna vald
Rapla maakond

Telefon:

(+372) 489 2516

E-kiri:

eidapere.kool@kehtna.ee

ek.png

Search